Skuteczne korzystanie z typów bukmacherskich – jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Skuteczne korzystanie z typów bukmacherskich – jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Ewidentnie (szczególnie w czasie maja i czerwca) nie szło Ci typowanie w wybranym podmiocie hazardowym? A może jeszcze nie założyłeś konta? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego wpisu, w którym przedstawiamy najlepsze możliwe opcje. Poza tym podpowiadamy, jakie porady bukmacherskie grać (i gdzie ich oczywiście szukać), by mieć realne szanse na notowanie dobrych, zadowalających wyników.

Jakiego bukmachera internetowego warto wybrać w pierwszej kolejności?

Masz już założone konto bukmacherskie? Nie jesteś jednak do końca zadowolony z oferowanych usług? Czasami tak się dzieje, że osoby początkujące wybierają firmy bukmacherskie bez większego zastanowienia. Dopiero potem dostrzegają, że np. bonus jest kiepski, oferta słaba, a kursy pozostawiają sporo do życzenia. Te wszystkie czynniki mają zaś wpływ na osiągane wyniki. A może dopiero zamierzasz postawić swoje pierwsze kroki w ramach tego zagadnienia? Wcześniej nigdy nie miałeś własnego konta bukmacherskiego? Sporo ekspertów poleca STS. Ta firma bukmacherska jest przede wszystkim legalna. Jeśli zaś chodzi o oferowane bonusy, to na pewno nie będziesz na nic narzekać. Nie wiesz, jak grać w STS w internecie? Masz bowiem do wyboru m.in. punkty stacjonarne. Z wielu względów obstawianie w takich lokalach naziemnych nie jest do końca rekomendowane. Lepiej jest założyć konto internetowe na stronie https://www.sts.pl/pl/registration/. Dzięki temu będziesz mógł grać w sieci o każdej porze dnia i nocy. Dodatkowo prosto ze swojego domu albo mieszkania.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie typy warto obstawiać?

Zdecydowałeś się na STS? Na pewno nie będziesz żałować tej decyzji. Co do tego nie mamy wątpliwości. To jednak nie jest jeszcze wystarczające do tego, by uzyskiwać dobre rezultaty. Musisz obstawiać odpowiednie typy. Masz okazję grać samodzielnie albo korzystać z porad od innych. Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, czy czasu na analizowanie, to zdecyduj się na ten drugi wariant. Profesjonalne typy bukmacherskie znajdziesz m.in. na portalu online Sport Betfan. Codziennie są tam dodawane nowe porady. Co istotne, są one bardzo fachowo przeanalizowane. Przez prawdziwych ekspertów. Oczywiście, nie musisz grać każdego typu z osobna. Warto wybrać np. jeden i się na nim skupić. Rekomenduje się bowiem zasadniczo typowanie singli (maksymalnie dubli). Pamiętaj, że nawet najwięksi eksperci czasami się mylą. Dlatego ważne jest to, by nie przesadzać z liczbą typów na kuponach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Czy trzeba płacić za wskazówki bukmacherskie od innych?

Okazuje się, że nie. Możesz oczywiście wybrać płatne porady bukmacherskie. Nie będziesz mieć jednak gwarancji, że takie typy na pewno wejdą. Do Twojej dyspozycji są również darmowe analizy. Np. na Sport Betfan, Meczykach itp. W sieci nie brakuje rozmaitych stron, serwisów, czy blogów. Na takich portalach jest wiele przeróżnych analiz wraz z typami. Co ważne, możesz z nich korzystać za darmo. Poza tym typy są dodawane regularnie. Od Ciebie zaś zależy, kiedy z nich skorzystasz.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy