Piłka nożna – co można obstawiać w zakładach online?

Co powinny zrobić osoby, które z jednej strony bardzo interesują się piłką nożną, a z drugiej chcą odpowiednio zainwestować własne pieniądze? Dobrym połączeniem – tych dwóch aspektów – jest założenie swojego konta w jednym z legalnych podmiotów bukmacherskich. Takich na polskim rynku nie brakuje. Można tam grać choćby rozmaite zakłady związane z piłką nożną. Jakie konkretnie?

obstawianie piłki nożnej
Jakie zakłady można obstawiać w piłce nożnej?

Co obstawiać? Na przykład zakłady 1×2

Najbardziej popularne są właśnie tego typu typy. Starym wyjadaczom nie musimy tłumaczyć, o co tutaj chodzi. Wiemy jednak, że czytają nas również osoby początkujące. W takich zakładach mamy 3 różne możliwości dotyczące końcowego rezultatu. Cyfra 1 oznacza gospodarzy. Pośrodku mamy remis. Natomiast 2 odnosi się do gości. Załóżmy, że chcesz wytypować np. mecz polskiej Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa, a Wisłą Kraków. Uważasz, że lepsi będą piłkarze z Łazienkowskiej? Wtedy należy postawić po prostu 1. Są osoby, które pewnie wytypują, że w tym klasyku padnie remis. Wtedy należy zaznaczyć x na kuponie (w punkcie stacjonarnym albo poprzez internet). Jeśli ktoś uważa, że lepsi będą goście z Małopolski, to wtedy musi zagrać na 2.

Tego typu zakłady odnoszą się nie tylko do końcowego wyniku całego spotkania. W dobrym bukmacherach jak Betfan spokojnie można znaleźć opcję 1×2 HT. Dotyczy ona wyłącznie pierwszej połowy. Gracz, który uważa, że Legia Warszawa będzie prowadziła już do przerwy, musi zagrać na 1 HT itd. Jeśli obecni Wicemistrzowie Polski wyjdą na prowadzenie np. w 50. minucie, to wtedy taki zakład jest jednak przegrany. Aby był zwycięski, Legia Warszawa musi być lepsza minimum o jedną bramkę w momencie, kiedy sędzia swoim gwizdkiem oznajmi koniec pierwszej połowy.

darmowy bonus bez wpłaty własnej za darmo w sts
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez wpłaty własnej. Kod: BETONLINE

Co jeszcze jest do zagrania?

W legalnych firmach bukmacherskich opcji jest naprawdę pod dostatkiem. Możesz m.in. typować undery oraz overy. Zakłady dotyczącą tego, jak dużo goli padnie w całym spotkaniu – lub jedynie do przerwy. Najbardziej popularną opcją jest under/over 2.5 FT (na cały mecz). Jesteś przekonany, że w spotkaniu ligi hiszpańskiej padną minimum 3 bramki? W takiej sytuacji należy postawić over 2.5.

Natomiast np. w lidze francuskiej często tych goli jest jak na lekarstwo. Wtedy lepiej jest grać undery. Jakie zakłady są jeszcze do obstawiania w przypadku futbolu? Na przykład masz szansę zagrać na to, kto zdobędzie bramkę w konkretnym spotkaniu (albo co najmniej 2 gole)… Warto zapoznać się z całą ofertą. Należy dokładnie zastanowić się, który zakład ma największe szanse na powodzenie.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy