Obstawianie piłki nożnej u polskich bukmacherów

Piłka nożna przez wiele osób w Polsce uważana jest za sport narodowy. Nic w tym dziwnego – jest dyscypliną najbardziej szanowaną w naszym kraju, budzącą najwięcej emocji i po prostu najbardziej upowszechnioną. Przenosi się to również na branżę bukmacherską, której stanowi zdecydowaną podstawę. Każdy bukmacher działający legalnie w naszym kraju stara się zawrzeć jak najbardziej kompleksową ofertę związaną właśnie z tą dyscypliną. Jak to wygląda z perspektywy obstawiającego? Jak typować, aby wygrywać i na co zwracać uwagę?

obstawianie meczów piłki nożnej
Jak obstawiać mecze piłki nożnej u bukmacherów?

Obstawianie piłki nożnej w module przedmeczowym

Piłkę nożną może obstawiać każdy, kto się nią interesuje bez większego przygotowania – to coś, z czym trzeba się zgodzić. Aby jednak obstawiać ją sukcesywnie, to przygotowanie jest konieczne. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na najpopularniejsze typy obstawiania. To przede wszystkim 1X2 (opcje, na które mogą postawić to wygrana pierwszej drużyny, remis i wygrana drugiej drużyny) oraz mniej / więcej niż (ilość bramek / kartek i tak dalej). Jeżeli z kolei chodzi o samo obstawianie meczów, tutaj musimy zwrócić uwagę na:

  • obstawianie tylko spotkań, którymi się interesujemy – prawdziwe zainteresowanie rozgrywkami sprawia, że jesteśmy w tym lepsi – obstawianie „z pasji” zawsze przynosi najlepsze wyniki, bo jest poparte wiedzą pochodzącą z ciekawości;
  • analizę obu drużyn – zwróćmy uwagę na historię ich ostatnich spotkań, ale i wszystko dookoła tego, w tym kontuzje, kłótnie, spory, ale także ich obecną sytuację w danych rozgrywkach – czy muszą się starać? która lepiej rokuje? To warto wiedzieć zawczasu;
  • określenie gospodarza – ma to szczególne znaczenie w przypadku drużyn o bardzo podobnym poziomie – publiczność często potrafi przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gospodarza.
betgames gry karciane z bonusem
W Betgames STS bonus 25 PLN za darmo

Piłka nożna „na żywo” u polskich bukmacherów

Bardzo popularne jest obecnie obstawianie rozgrywek piłki nożnej w formule „na żywo”, a zatem w czasie trwania samych spotkań. Najlepiej robić to u bukmacherów dających dostęp do transmisji – robią to STS oraz Fortuna, ale też inni polscy operatorzy. Dzięki temu spotkania można śledzić na bieżąco. Oczywiście wszystkie aspekty z obstawiania przedmeczowego aplikują się do tego „na żywo”, jednak tutaj musimy dodać konieczność trzeźwego myślenia – obstawianie na żywo jest znacznie bardziej dynamiczne, bo na decyzje mamy określony czas. Zawsze patrzmy na to „na chłodno”, analizując aktualną sytuację na rynku. Nie obstawiajmy od razu – najpierw przeanalizujmy właściwą formę każdej z drużyn i to, kto zyskuje przewagę na boisku, a dopiero potem przejdźmy do działania.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na piłkę nożną

Który bukmacher ma najlepsza ofertę na piłkę nożną? Wiemy już, że z oferta na tę dyscyplinę legalni bukmacherzy mają się dobrze, teraz przyjrzyjmy się, gdzie obstawiać żeby typowanie meczów piłki nożnej było najbardziej opłacalne.

STS – oferta na piłkę nożną

STS to firma, która obecnie posiada około połowy polskiego rynku bukmacherskiego. Jedną z wielu przyczyn tej sytuacji jest fakt, że zawsze stara się ona dopasować swoją ofertę do sytuacji na rynku. Piłka nożna stanowi bardzo ważny jej element, a sama firma jest sponsorem głównym Reprezentacji Polski Mężczyzn właśnie w piłkę nożną. W związku z tym można liczyć u niej na atrakcyjną ofertę związaną właśnie z meczami na poziomie reprezentacyjnym.

darmowy bonus bez wpłaty własnej za darmo w sts
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez wpłaty własnej. Kod: BETONLINE

Fortuna – oferta na piłkę nożną

Fortuna jest jednym z bukmacherów, którzy na rynku istnieją ponad 20 lat – powstała w 1996 roku i od początku zwraca dużą uwagę na piłkę nożną. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że najbardziej kompleksowo pokrywa 1 Ligę Piłkarską, której jest zresztą tytularnym sponsorem. Jeżeli więc lubujemy się w tych rozgrywkach, jest to bukmacher, którego powinniśmy wybrać. Również w innych przypadkach spisuje się dobrze, zawierając w swojej ofercie wszystkie najważniejsze spotkania w ramach piłki nożnej.

Totolotek – oferta na piłkę nożną

Totolotek to najstarszy działający na polskim rynku bukmacher, który swoją działalność świadczy od 1992 roku. Inne firmy bukmacherskie niem mogą pochwalić się aż taką historią, jednak historia to nie wszystko, trzeba mieć przede wszystkim ofertę, która dostosowana jest do klienta. Totolotek jest dobrą opcją dla osób chcących grać zarówno Internetowo, jak i „fizyczne”, w punktach stacjonarnych – bukmacher ten ma ich mnóstwo. Samą ofertę piłki nożnej posiada bardzo rozbudowaną i w jej ramach obejmuje mecze reprezentacyjne, ligowe (nie tylko polskie) oraz te związane z rozgrywkami europejskimi.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy