Największy bonus bukmacherski w Betfan online

3100 PLN na start, duża ilość dostępnych zakładów i gra bez podatku. Te trzy powody wraz z kompleksowym wsparciem technicznym sprawiają, że Betfan jako świeży na rynku bukmacher online wyróżnia się spośród całego tłumu. Ze względu na najwyższy w branży bonus i obstawianie bez podatku od gier jest coraz chętniej wybierany przez nowych graczy. Obsługuje także szybkie wypłaty, zakłady na żywo, natomiast proces rejestracji nie trwa więcej niż 2 minuty. Dołącz do Betfan z ofertą promocyjną i korzystaj z usług na najwyższym poziomie.

betfan online bonus bukmacherski
Gdzie największy bonus bukmacherski? Betfan online oferta promocyjna

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana – O bonusie w Betfan

Bonus w Betfan zachęca przede wszystkim swoją kwotą. Trzeba jednak uważać i odpowiedzialnie rozplanować swój plan działania. Gra z tak wysokim bonusem nie może być łatwa, dlatego w rzeczywistości jest on opłacalny wyłącznie dla najlepszych. Nie szkodzi jednak by spróbować, bo ta promocja idealnie wpasowuje się w resztę oferowanych premii. Na czym więc polegają bonusy w Betfan i w jaki sposób można je połączyć?

Podstawą wszystkich promocji jest mega pakiet, w skład którego wchodzą łącznie 3 bonusy od depozytu. Działają na zasadzie przyznawania 10% od trzech pierwszych obróconych wpłat w kwocie maksymalnej 1000 zł każda (bonus maks. 100 zł), za pomocą kuponów o kursie 2.0. Innymi słowy wpłacając co najmniej 20 zł i grając za te pieniądze kuponami o kursie 2.0 otrzymujemy 10% (w przykładzie 2 zł) na konto bonusowe. Przyznany bonus należy obrócić 5 razy obstawiając co najmniej 3 wydarzenia na kuponie z kursem na wydarzenie pojedyncze 1.2 i całkowitym 2.0. W rezultacie na konto główne otrzymujemy 10% wpłaconych pieniędzy pomnożone przez mnożnik 10x.

polski legalny bukmacher betfan
Bukmacher Betfan darmowy bonus – Kod promocyjny: BETFAN

Co oznacza to w kontekście innych bonusów? Bonus 14%, czyli zniesienie podatku od gry przez organizatora (podwyższenie współczynnika), który wymaga obstawienia kuponu o kursie całkowitym 2.0 i 1.25 na pojedyncze wydarzenie, świetnie łączy się z powyżej przedstawioną promocją. Obracając wpłaconą kwotę lub przyznany później bonus, przez spełnienie tych reguł nie będzie podlegał opodatkowaniu.

Dodatkowo Radar 365, który śledzi najgorętsze i najciekawsze rozgrywki bardzo często podlega pod wspomnianą promocję obniżonego podatku. Betfan ma w zwyczaju promować zwroty przy konkretnych stawkach na konkretne wydarzenia. Nierzadko trafiają tutaj promocje na bonusy od przegranych. Warto pamiętać, że tak jak w innych promocjach warunkiem ich wypłaty jest obrót.

Do dyspozycji zaciętych graczy jest cashback. Zasada jest prosta – jeśli uważamy, że chcemy zrezygnować z udziału w danym wydarzeniu już po jego rozpoczęciu, możemy to zwyczajnie zrobić zachowując określony przez bukmachera kurs.

Bogata rozrywka u legalnego polskiego bukmachera Betfan

U żadnego bukmachera, który próbuje zdominować bukmacherski rynek nie mogło zabraknąć szerokiej gamy dostępnych rozgrywek. W Betfan online natrafimy na:

  • sport tradycyjny – piłka nożna, piłka ręczna, tenis, hokej, koszykówka, siatkówka, żużel i 35 innych dyscyplin,
  • zakłady live – wspierające zarówno sporty tradycyjne, jak i e-sportowe,
  • rozrywkę – zakłady obejmujące wydarzenia polityczne, okołosportowe, dotyczące ekonomii, kinematografii czy pogody,
  • esport – kategoria dla osób, które nie czują się pewnie w tradycyjnych dyscyplinach lub zwyczajnie poszukujących alternatywy; dostępne m.in. LoL, CS:GO, StarCraft, Dota.
betclic nowy bonus powitalny cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Wszystkie kategorie okraszone są istotnymi i przydatnymi danymi. Udając się do kategorii esport zaopatrzymy się w garść przydatnych statystyk i poznamy wyniki live. W oddzielnej zakładce live znajduje się strefa fana, gdzie przedstawione są aktualnie rozgrywane mecze posegregowane na aktualnie obsługiwane kategorie. Zaraz obok obecna jest zakładka multi, która przydaje się przy tworzeniu bardziej złożonych kuponów i analizy poszczególnych zdarzeń na żywo. Możemy także śledzić nadchodzące wydarzenia w zakładce kalendarz. 

Jeśli chodzi o interfejs witryny to ten stylizowany jest w sposób innowacyjny i przystosowany dla młodszego odbiorcy. Dominuje kolorystyka ciemnej zieleni i przyjemnej dla oka kontrastującej żółci. Mamy tutaj wiele pochyłych elementów, które świetnie uzupełniają ogólną prostokątną stylistykę strony. Jako krój pisma w nagłówkach wykorzystano czcionkę rodem z kreskówek połączoną z towarzyszącym schludnym krojem bezszeryfowym. Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu i rozłożeniu elementów całość jest przejrzysta i łatwa w użyciu. Po prawej stronie obejrzymy swój kupon, natomiast po lewej znajdziemy podział na najważniejsze na danej podstronie informacje.

Aby grać na smartfonie nie musimy obawiać się o dostępność dodatkowego miejsca w swojej pamięci. Po odwiedzeniu strony betfan.pl na urządzeniu mobilnym automatycznie zostaniemy przekierowani do jej mobilnej wersji – m.betfan.pl – gdzie w bardzo zbliżony sposób będziemy poruszać się po stronie i obstawiać zakłady.

Graj o każdej porze dnia i ciesz się z szybkich transferów gotówki

Ponieważ Betfan działa wyłącznie przez internet nie możemy obstawiać w placówkach stacjonarnych. Dla graczy starszej daty będzie to zdecydowanym minusem i prawdopodobnie u części spowoduje rezygnację.

Rekompensowane jest to przez świetną obsługę techniczną, która w przyjazny sposób pomaga uporać się z trudnościami codzienności. Obsługa klienta w serwisie funkcjonuje w godzinach 9.00 – 23.00 w każdym dniu tygodnia. Do połączenia się z konsultantem nie trzeba wykonywać specjalnych telefonów ani pisać maili. Wystarczy kliknąć na zieloną chmurkę w prawym dolnym rogu, aby połączyć się z dopasowaną do nas osobą.

darmowy bonus bez wpłaty własnej za darmo w sts
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez wpłaty własnej. Kod: BETONLINE

Istnieje oczywiście możliwość komunikacji przez telefon pod numerem (+48 22 125 50 50) lub drogą mailową ([email protected]) przy bardziej złożonych zapytaniach i problemach. Przydaje się także FAQ, gdzie uzyskamy odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania w zakresie korzystania z serwisu Betfan.

Na pochwałę zasługuje system automatycznych płatności, jaki wdrożyli informatycy odpowiedzialni za tworzenie strony. Dostępne są tutaj dwie bezpłatne i wyjątkowo szybkie metody: blik i przelewy 24. Nie musimy zatem niecierpliwie czekać na zaksięgowanie wpłaty.

Sytuacja podobnie ma się w kwestii wypłat. Jedynie pierwsza jednorazowa wypłata podlega 48-godzinnej weryfikacji. Kolejne są realizowane 7 dni w tygodniu w godzinach pracy obsługi klienta (7 – 23). Po pierwszej wypłacie czas oczekiwania na kolejne mieści się w granicach 5 – 20 minut.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy