Najlepsze sposoby na ogranie bukmachera

Naturalnie wiele osób ma ochotę na ogranie bukmachera – bo w końcu jest to zarabianie kasy, czyż nie? Mimo to większość graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że bardzo ciężko jest wygrać z bukmacherem, z kilku powodów. Jakie więc są najlepsze sposoby na to, aby ograć bukmachera? O tym dowiesz się już za chwilę!

Najlepsze sposoby na ogranie bukmachera

Co zrobić jeśli chcesz wygrywać?

Po pierwsze, każda informacja na temat zespołu graczy (np. o kontuzjach danej drużyny piłkarskiej), którą znajdziemy, zapewni nam więcej okazji do wygrywania zakładów. Dlatego warto jest przegląać fora bukmacherskie i czytać informacje o drużynach które cię interesują, ale pamiętaj, że ostateczna decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj też o tym, że nie każdy typ może być udany. Po każdej porażce staraj się preanalizować, co poszło nie tak. W ten sposób będziesz w stanie naprawić swoje błędy i wyciągnąć ważne wnioski, które z pewnością przyniosą efekty w przyszłości.

Pamiętaj również, że wszystko w systemie zakładów opiera się na różnicy kursów między zakładami. To, ile możemy ostatecznie wygrać, zależy od postawionego przez nas zakładu. Zasady są proste, ponieważ im więcej pieniędzy stawiamy, tym więcej zarabiamy (w teorii) – chociaż z drugiej strony nie zawsze jest to możliwe, ponieważ przegrane są zwykle realnym zagrożeniem dla naszej gry. W końcu możemy być nawet najlepszymi graczami na świecie, którzy za każdym razem potrafią pokonać bukmachera, ale nie oznacza to, że nieprzewidywalne rzeczy mogą się nie zdarzyć, prawda?

darmowy bonus bez wpłaty własnej za darmo w sts
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez wpłaty własnej. Kod: BETONLINE

Jeśli chcesz wiedzieć więcej

W Internecie jest wiele przewodników bukmacherskich, które mówią, że aby zwiększyć szanse na wygraną, musimy zachować ostrożność i nie typować za często. Jednak jest to zwykle trudne do osiągnięcia dla początkujących, bo przecież niewielu z nich w ogóle typowało zakłady bukmacherskie, więc jak w ogóle mogą zdobyć oni doświadczenie, prawda? Wielu graczy próbuje grać po najwyższych kursach, ale zwykle to jest jeden z najczęstszych błędów graczy bukmacherskich, które nie pozwalają im zarabiać na zakładach – ponieważ tak naprawdę nie zawsze wysoki kurs oznacza valuebeta – czyli zakład który warto obstawić. Aby wygrywać na zakładach, trzeba się nauczyć znaleźć ten złoty środek, czyli linii pomiędzy opłacalności zakładu, a także wysokiego prawdopodobieństwa wygrania danego typu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie na zakładach to nie tylko zabawa

Nigdy się nie odgrywaj po nieudanym typie! Wiele osób się uzależnia od tego, więc upewnij się, że nie powtarzasz tego błędu. Kiedy jesteś zły z powodu nieudanego kuponu, uspokój się i pomyśl, że ponowne rozpoczęcie obstawiania nie stanowi problemu, a następnie przeanalizuj błąd i kontynuuj granie u bukmachera. Naturalnie zawsze możesz podzielić się swoją frustracją na forach bukmacherskich, ale z drugiej strony pamiętaj o tym, że nie zawsze może się to spotkać z pozytywnym odbiorem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy