Mistrzostwa Świata w Katarze – gdzie najlepiej obstawiać mundial?

Fascynujesz się (już od dziecka) futbolem? Na pewno zatem nie możesz doczekać się kolejnego mundialu. Kiedy wystartują Mistrzostwa Świata w Katarze? Do kiedy potrwa ta impreza? W jakim bukmacherze internetowym najlepiej obstawiać ten turniej? Czy Polska ma szansę się na niego zakwalifikować?

Kiedy odbędą się Mistrzostwa Świata w Katarze?

Zazwyczaj mundiale odbywały się po zakończeniu danego sezonu ligowego. Zwykle na przełomie czerwca i lipca konkretnego roku. Ostatnie Mistrzostwa Świata były rozgrywane cztery lata temu. Na rosyjskich stadionach najlepiej poradzili sobie Francuzi. Trójkolorowi pod wodzą Didiera Deschampsa pokonali w decydującym boju Chorwatów 4:2. Teraz dużo się zmieni. Mistrzostwa Świata w Katarze zostaną rozegrane bardzo nietypowo, ponieważ w okresie… zimowym. Wszystko rozpocznie się 21 listopada 2022 roku. Impreza potrwa do 18 grudnia. Wtedy poznamy najlepszą drużynę narodową globu i dowiemy się, czy Trójkolorowi obronią tytuł (nie jest to zaś wykluczone). Warto dodać, że w katarskiej imprezie wezmą udział 32. reprezentacje narodowe z rozmaitych kontynentów. Jedni już awansowali, a inni (w tym Polska) cały czas nie wiedzą, czy będą mogli jechać za kilka miesięcy do Kataru. Co jeszcze jest ważne? Mecze będą rozgrywane łącznie na ośmiu stadionach. Warto zaznaczyć, że w czasie całego turnieju odbędą się 64 potyczki.

Dlaczego warto wybrać Betfan?

Gdzie typować Mistrzostwa Świata w Katarze, które rozpoczną się już za niecałe dziewięć miesięcy? Polecanym podmiotem hazardowym jest Betfan. Dlaczego? Przede wszystkim (to tutaj najważniejsza informacja) ta firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Możesz to nawet sprawdzić na stronie internetowej tego podmiotu hazardowego. Dodatkowo Betfan oferuje świetne kursy. A tego aspektu ani przez jeden moment nie można potraktować po macoszemu. W końcu dzięki temu możesz uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki. Poza tym na pewno nie zabraknie opcji, jeśli chodzi o samo typowanie. Do Twojej dyspozycji będą zatem rozmaite warianty. Na stronie https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie możesz zapoznać się z tym, co już teraz jest oferowane. Generalnie na spotkania piłki nożnej jest zaś wiele zakładów; nie tylko podstawowych, ale także dodatkowych. Jest na pewno w czym wybierać. A dzięki temu o wiele prościej wyselekcjonować takie zakłady, które mają ogólnie największe szanse na powodzenie w praktyce. Do obstawiania są zatem nie tylko opcje 1×2, ale także rozmaite overy, undery, handicapy itd.

Czy Polska zakwalifikuje się na mundial?

Każdy kibic naszej reprezentacji narodowej na pewno bardzo by sobie tego życzył. Nie będzie jednak o to łatwo. W pierwszej fazie baraży nasi kadrowicze mieli rywalizować z Rosjanami. Z wiadomych względów Sborna została wykluczona. Dzięki temu podopieczni Czesława Michniewicza awansowali do finału baraży. W decydującym boju Biało-czerwoni zagrają na swoim stadionie z triumfatorem potyczki pomiędzy Szwedami i Czechami. Już 29 marca dowiemy się, czy Polska wystąpi na mundialu w Katarze.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy