Kiedy zlecić wypłatę pieniędzy od bukmachera online?

Zawodowi typerzy i Eksperci od zakładów bukmacherskich, którzy regularnie wygrywają pieniądze i nie muszą martwić się ogólnie o swój byt, mają swoje zasady i sztywno się ich trzymają. Dotyczą one m.in. kwestii związanej z wypłaceniem gotówki. Kiedy będzie zatem odpowiedni moment, aby zrealizować taką właśnie transakcję? Jak dużo pieniędzy zostawić sobie na grę w konkretnym bukmacherze?

kiedy wypłacić pieniądze od bukmachera
Kiedy jest najlepszy czas na wypłatę pieniędzy od bukmacherów/.

Dlaczego warto ustalić sobie określone kwoty?

Na pewno warto czerpać wzorce od najlepszych. Eksperci, którzy natomiast niejednokrotnie żyją wyłącznie z zakładów bukmacherskich, mają wszystko bardzo pieczołowicie zaplanowane. Warto postępować zatem dokładnie tak samo. Najlepiej, abyś po prostu ustalił, ile pieniędzy musisz wygrać, żeby zlecić wypłatę. Załóżmy, że wpłaciłeś 100 PLN do bukmachera Betfan. Możesz ustalić, że po przekroczeniu 400 PLN wypłacisz różnicę, czyli w tym przypadku będzie to 300 PLN. Pamiętaj, aby nie być tutaj chciwym. Osoby, którym zaczyna dobrze iść myślą nierzadko, że karta nigdy się nie odwróci. To wszystko wymyka im się spod kontroli. Zaczynają grać za dużo większe sumy, ponieważ mogą sobie na to pozwolić (tak uważają). Pamiętać należy, że firmy bukmacherskie mają usługę limitowania stawek, to dobry pomysł żeby w ten sposób pilnować swojego budżetu na obstawianie.

Niestety, często okazuje się tak, że szybko przegrywają zarobione pieniądze. Dobrze jest zatem ustalić sobie pewien pułap i do niego dążyć. Jeśli go przekroczysz, to zgodnie z ustaleniami zleć wypłatę. To będzie Twój bardzo poważny sukces. Możesz bowiem powiedzieć, że zarobiłeś po prostu realnie na zakładach bukmacherskich. Osoby, które nie mają w tym temacie żadnego planu często koniec końców szybko tracą wszystkie pieniądze… Nie warto zatem powielać ich błędów.

aktualny kod promocyjny na cashback w betclic polska
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Ile zostawić sobie na grę w zakładach bukmacherskich?

Dla wielu graczy zakładów jest to bardzo ważne pytanie. Jak dużo gotówki zostawić sobie na swoim koncie? Nie ma tutaj oczywiście jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy po prostu w dużej mierze od stawek, jakimi operuje na co dzień dany gracz. Jeśli jednak udało Ci się wygrać – wracamy do poprzedniego przykładu – z 100 PLN kilka razy więcej, to znaczy, że jest to taka stawka, która pozwala pomnażać oszczędności. Pamiętaj, żeby wypłata nie była też zbyt duża. Nie możesz sobie zostawić np. na koncie jedynie 20 PLN. Szczególnie jeśli grasz jakimś systemem bukmacherskim. Może okazać się tak, że szybko przegrasz te pieniądze i będziesz musiał zrealizować wpłatę. Trzeba zaś tak operować stawkami, aby jak najmniej wpłacać oraz jak najczęściej wypłacać.

Dlatego tak bardzo ważne jest, aby mieć jakieś początkowe ustalenia. Potem należy się tego konsekwentnie trzymać. Warto też sobie ustalić, że np. w przypadku przegrania wszystkich pieniędzy robisz tylko jedną wpłatę miesięcznie. Pozwoli Ci to uniknąć dużych strat. Poza tym taka postawa prowadzi do tego, że nigdy nie będziesz miał problemów z hazardem.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy