Jedne z lepszych metod na ogranie bukmachera

Oczywistym faktem jest, że wszyscy by chcieli zarabiać bardzo dużo pieniędzy na ogrywaniu bukmachera, natomiast wbrew pozorom to nie jest takie łatwe. Bukmacherzy robią wszystko po to abyś ich nie ograł i żeby nie stracili za dużo pieniędzy. Dlatego w tym artykule przedstawimy Ci jedne z lepszych metod na ogrywanie bukmachera.

porady jak obstawiać w zakładach
Jedne z lepszych metod na ogranie bukmachera

Podstawą jest nie robienie głupich błędów

Granie na zakładach bukmacherskich w sposób odpowiedzialny jest nad wyraz ważny. Obstawianie bez przygotowania i typowanie zakładów AKO nie przyniesie wam praktycznie żadnych zysków. Wówczas ludzie się bardzo szybo frustrują, a po ich zachowaniu możemy zaobserwować kilka bardzo oczywistych błędów. Na pierwszej pozycji granie na akumulatorze nie znając zasad gry na tego typu zakładach, może okazać się nie do końca dobrym pomysłem. Natomiast drugą pozycją jest strach przed porażką u graczy. Oczywistym faktem jest, że zakłady bukmacherskie to jedna wielka loteria i na dobrą sprawę wszystko może się w niej stać, tak więc obawy przed tym, że możemy przegrać są niepotrzebne, ponieważ jest to na tyle oczywiste, że nie powinno nas to dziwić.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Wybieraj bukmachera mądrze

Chyba nie musimy mówić, że jedyny mądry wybór to granie u legalnych bukmacherów, a grając u nielegalnych bukmacherów grozi nam wówczas kara finansowa która opiewa na bardzo wysokie sumy. Jedyne rozsądne firmy to te które posiadają licencje od ministerstwa finansów. Natomiast nawet gdy bukmacher posiada takową licencję i ma status legalnego to i tak nie zwalnia nas to aby go porównać z innymi legalnymi bukmacherami którzy są na Polskim rynku bukmacherskim. Konkurencja w Polsce jest ogromna i szkoda by było aby nie sprawdzić choćby jakieś części z nich i zobaczyć która oferta odpowiada nam najbardziej. Przy rozglądaniu się za bukmacherami należy sprawdzić ofertę bonusową danego buka. Nie od dziś wiemy, że bonusy powitalne jak i wszelkiego rodzaju promocje bukmacherskie są bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego buka. W dodatku na co jeszcze należy zwrócić uwagę to oferty zakładowe danych bukmacherów i kursy bukmacherskie, no bo przecież nie wybierzemy bukmachera który nie proponuję w swoich zakładach sportu który nam odpowiada najbardziej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawiaj zakłady pojedyncze

Zakłady pojedyncze są to zakłady które mają bardzo wysoki współczynnik na powodzenie. Wynosi on 33% oraz 50% w zależności czy w danym sporcie możemy liczyć na remis czy tylko na wygraną bądź przegraną. Oczywistym faktem jest, że na tego typu zakładach zarobi się mniej, lecz nauczymy się więcej w dodatku częściej będziemy wygrywać co przełoży się na naszą motywacje co do zakładów bukmacherskich. Natomiast zakłady akumulowane są o tyle ciekawe, że da się na nich wygrać bardzo dużo, lecz tutaj plusy się kończą, ponieważ aby wygrać na tych zakładach należy mieć albo ogromne szczęście albo być urodzonym zwycięzcą, ponieważ szansę na powodzenie tego zakładu są bardzo małe, a nawet niewielkie. Dlatego grając na tego typu zakładach możemy jedynie się zniechęcić do gry i przegrać swoje pieniądze.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy