Jak zacząć grać w STS?

Jak zacząć grać w STS?

Tylko nieliczni, którzy na co dzień pasjonują się zakładami sportowymi, nie mają jeszcze konta w tej firmie hazardowej. W końcu jest to najbardziej popularny podmiot bukmacherski. Myślisz nad tym, by założyć tam konto? Masz jednak wiele wątpliwości, bo nie wiesz do końca, jak to zrobić? W takim razie postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.

Rejestracja konta w STS

Co do samej rejestracji, to na pewno nie musisz obawiać się wykonania tego procesu. Wszak możesz to zrobić bardzo szybko i zarazem sprawnie. Ta czynność jest także w 100% legalna. W końcu STS to bukmacher, który posiada od dawna stosowne dokumenty, by zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne do gry. Nie wiesz, jak założyć konto w STS? Są na to dwa sposoby – pierwszy, wyjaśniony w odnośniku – naziemny i drugi -online. Założenie konta online jest prostsze, niż Ci się wydaje. Zaraz zresztą sam się o tym przekonasz! Twoim pierwszym ruchem powinno być odwiedzenie strony internetowej https://www.sts.pl/. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”. Kliknij go – dzięki temu rejestracja będzie uruchomiona. W jej trakcie musisz podać kilka danych. Chodzi np. o imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania itd. Czy jest się czego obawiać? Na szczęście nie. STS to legalna firma bukmacherska, która wie, jak przechowywać informacje podawane w czasie zakładania konta. Co jeszcze jest ważne? Jeśli chcesz skorzystać z bonusu bez depozytu, to wpisz kod promocyjny we właściwe pole. Dzięki temu staniesz się bogatszy o 25 PLN. Rejestracja nie trwa długo, dlatego tym bardziej nie powinieneś się spieszyć. Powoli i jednocześnie dokładnie wypełniaj kolejne pola. Jeśli teraz wszystko zrobisz precyzyjnie, to potem nie będziesz musiał niczego poprawiać.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Pierwszy zakład – co warto wyjaśnić?

Założyłeś konto? Brawo! W takim razie jesteś już pełnoprawnym użytkownikiem STS. Teraz czas przejść do innych zagadnień. Aby grać w tym bukmacherze za prawdziwe pieniądze, musisz najpierw wpłacić pieniądze. W tym celu możesz skorzystać z rozmaitych metod. Chodzi np. o własne konto bankowe, portfele internetowe, czy karty kredytowe. Wybierz taką metodę, która będzie dla Ciebie najbardziej wygodna. Jeśli pieniądze wpłyną na konto gracza, to możesz już typować. Nie masz zielonego pojęcia, jak postawić zakład w STS? To nic trudnego! Wszystko odbywa się bardzo intuicyjnie. Nawet, jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w STS, to i tak bez żadnego problemu sobie poradzisz. Musisz tylko zaznaczyć zakład, który Cię interesuje. Zostanie on automatycznie dodany do kuponu. Potem należy tylko wpisać stawkę i zatwierdzić kupon. Nie ma w tym tak naprawdę nic skomplikowanego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie kupony możesz obstawiać w STS?

Bukmacher STS oferuje rozmaite opcje. Osoby początkujące często typują tak zwane taśmy. Są to kupony, które składają się nawet z… kilkudziesięciu sekcji. Taka strategia do niczego dobrego Cię nie zaprowadzi. Wystarczy tylko jedno pudło, aby przegrać. W STS możesz obstawiać także kupony solo. I to jest już o wiele lepsze rozwiązanie. W tym przypadku typujesz zaledwie jedno wydarzenie. Dzięki temu masz spore szanse na wygrane. Do wyboru masz także kupony akumulowane (składają się one minimum z dwóch wydarzeń). Pamiętaj, by nie przesadzać ze zbyt dużą liczbą typów.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy