Czy warto jest korzystać z zakładów bez ryzyka? Poradnik bukmacherski 2021

W ramach nagrody za rejestrację użytkownicy mogą wybrać przykładowo promocję, jaką są zakłady bez ryzyka. Naturalnie takie bonusy są jedną z promocji, które gracze mogą otrzymać u bukmacherów. Ale jak postawić zakład bez ryzyka? Czy warto? O tym dowiesz się już za chwilę!

Czy warto jest korzystać z zakładów bez ryzyka? Poradnik bukmacherski 2021

Zacznijmy od tego, czym jest zakład bez ryzyka?

To popularna promocja na start oferowana przez bukmacherów. Gracze zwykle traktują to jako bezpieczny zakład, ponieważ nie ma przy takim zakładzie ryzyka utraty pieniędzy. W ten sposób nie musisz się martwić o utratę swojej kasy, jeśli przegrasz.

Jak to działa?

To proste – wygrywasz, to pieniądze zostaną przelane ci na konto, a my możemy je wypłacić lub wykorzystać na inne gry. Jeśli przegramy zakład, sytuacja jest inna. Buk może zwrócić nasze pieniądze na konto główne lub konto bonusowe. Jeśli pieniądze zostaną przelane na konto główne, możemy je wykorzystać do woli – a nawet i wypłacić.

Jeśli jednak zostaną zwrócone na konto bonusowe, musisz spełnić określone warunki obrotu, zanim pieniądze trafią na twoje główne konto. Dlatego przed podjęciem decyzji o zawarciu zakładu warto jest przeczytać regulamin tej promocji. Zazwyczaj te promocje są również powiązane z innymi bonusami na start, ale zwykle zależą one od warunków zakładów oferowanych przez legalnego bukmachera, dlatego też najlepiej jest korzystać z tych, które mają dość przechylne warunki obrotu.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy warto jest z tego skorzystać?

To świetna okazja, aby zagrać i nie ryzykować utraty pieniędzy. Nawet jeśli postawimy na przegrany zakład, to pieniądze wrócą do nas. Ponadto doświadczeni gracze lubią korzystać z tego zakładu, ponieważ łatwiej im wtedy wygrać.

Wielu graczy lubi możliwość obstawiania bez ryzyka. Jest to interesująca opcja przy wielokrotnym graniu u bukmachera, ponieważ pozwala na stawianie większej kwoty na zakładach. Nawet doświadczeni gracze nie chcą marnować pieniędzy, więc zakłady bez ryzyka mogą sprawić, że będziesz mniej przejmował się przegraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co należy uważać przy obstawianiu takich zakładów?

Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kwotę podaną przez bukmachera, bo wiesz – im większy zakład bez ryzyka, tym lepiej! Warto też wybrać ten rodzaj promocji bukmacherskiej, który może błyskawicznie zwrócić środki na konto główne, ponieważ jeśli wybierzesz bonus, który zwraca ci środki na konto bonusowe, wypłacenie może być nawet i niemożliwe.

Dodatkowo warto jeszcze przede wszystkim sprawdzić, czy dany bonus obejmuje tą dyscyplinę sportową, która cię interesuje. Bardzo często bukmacherzy nakładają limity na wybrane kategorie, co powoduje, że nie jesteś w stanie obstawiać tego, na co masz ochotę – ale jak już wcześniej wspominaliśmy, wszystko jest opisane w regulaminie zakładów, dlatego też warto jest go sprawdzić zawczasu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy