Bet Games w STS – co to jest i jak działa?

STS to jedna z największych firm bukmacherskich w Polsce. Ma ona niezwykle zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu ufa jej mnóstwo polskich graczy. Swoje usługi świadczy zarówno w punktach stacjonarnych jak i za pośrednictwem internetu. STS jest jednym z liderów pod względem innowacji. Nieustannie inwestuje w nowe technologie, dzięki czemu cały czas zdobywa zaufanie wśród nowych klientów. Od pewnego czasu STS oferuje swoim klientom specjalną propozycję o nazwie Bet Games. Bet Games to symulowane gry karciane. Dlaczego warto z nich korzystać? Na to pytanie odpowiadamy w niniejszym artykule. 

betgames sts w polsce
Betgames STS to legalne kasyno internetowe?

Betgames w STS – dlaczego jest tak popularny w Polsce?

Aby zyskać dostęp do usługi Bet Games STS, należy wejść na stronę główną bukmachera www.sts.pl. Na stronie znajduje się specjalny baner i zakładka z napisem usługi Betgames, dlatego nikt nie będzie miał problemów z jego odszukaniem. Gdy klikniemy na baner, będziemy przekierowani na podstronę, w której będziemy mieli do wyboru trzy gry karciane. Chodzi tutaj o Poker, Barakat oraz Wojnę. Są to symulacje gier karcianych bardzo znanych oraz lubianych gier w karty. 

Gra karciana Wojna

Wojna to jedna z najpopularniejszych gier karcianych, jaka kiedykolwiek powstała. Praktycznie każdy chociaż raz w życiu miał tę przyjemność, aby w nią zagrać. W wojnie wydanej przez Betgames mamy wiernie odwzorowaną grę pomiędzy dwoma uczestnikami – graczem a krupierem. Wszyscy podczas rozgrywki dostają po jednej karcie. Ten uczestnik, który będzie miał mocniejszą kartę, wygrywa dane rozdanie.

W przypadku, gdy zarówno gracz i krupier uzyskają karty o dokładnie takiej samej randze, wtedy rozgrywają między sobą tytułową wojnę. Trzeba jednocześnie zauważyć, że każdorazowo jako pierwszy kartę otrzymuje gracz. Grę rozgrywa się przy użyciu standardowej liczącej 52 karty. Wszystkie tury tej rozgrywki są zawsze złożone z dwóch rund, w trakcie których gracze w sposób dowolny mogą obstawić wyniki. 

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Gra karciana Poker

Poker to druga z gier dostępnych w ramach usługi Betgames. Jest to odmiana Texas Holdem, która cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. W Betgames wirtualny krupier także rozdaje wszystkim z sześciu graczy po dwie karty, zaś później umieszcza na stole pięć następnych kart. Karty te tworzą tak zwany Board.

Całą rozgrywkę Pokera w Betgames STS wygrywa ten gracz, który przy wykorzystaniu swoich dwóch kart na ręku oraz pięciu kart znajdujących się na stole ułoży możliwie najmocniejszy zestaw kart. Wszystkie rozdania w grze Poker składają się z czterech rund. Uczestnicy rozgrywki mogą obstawiać jeden bądź kilka wyników w zależności od indywidualnych preferencji. 

aktualny kod promocyjny na cashback w betclic polska
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Gra karciana Bakarat

Bakarat, czyli trzecia gra dostępna w Betgames, to ostatnia wariacja na temat klasycznej karcianki. W każdej rozgrywce bierze udział dwóch graczy. W trakcie rozgrywek każdy z uczestników dostaje po dwie, zaś czasem nawet trzy otwarte karty. Karty dostaje się jedna po drugiej.

Najważniejszym celem gry jest zebranie kart, których łączna wartość wyniesie 9 punktów lub będzie jak najmocniej zbliżona do wymaganej wartości. W przypadku, gdy obaj gracze zdobędą tę samą liczbę punktów, wówczas ma miejsce remis. 


sts kod promocyjny 2020

Bukmacherzy